معرفی خدمات کتابخانه بیمارستان دکتر گنجویان دزفول

مجموعه سازی:

تامین منابع فارسی و لاتین در کتابخانه دو بار در سال توسط کتابخانه مرکزی انجام می شود. به این صورت که فرم درخواست کتاب به صورت چاپی در اختیار اعضای هیات علمی، پزشکان، دانشجویان و کارکنان بیمارستان قرار داده می شو دو تکمیل می گردد سپس این فرم­ها توسط کتابداران با موجودی کتابخانه تطبیق داده می شود و در نهایت  جهت تهیه به کتابخانه مرکزی ارسال می گردد.


آماده سازی:

منابع مورد نیاز توسط کتابخانه مرکزی خریداری می­شود.  پس از دریافت ، منابع خریداری شده در دفتر ثبت و سیستم نرم افزاری کتابخانه ثبت شده سپس فهرستنویسی و رده بندی  می شوند و پس از چسباندن برچسب، بارکد و جیب در رده موضوعی خود در قفسه قرار داده می شوند.


امانت:

کتابخانه بیمارستان دارای 2818 نسخه کتاب فارسی و 470  نسخه کتاب لاتین می باشد که افراد عضو می توانند کتاب­ها را امانت بگیرند. مدت امانت برای دانشجویان دو هفته و برای اعضای هیات علمی یک ماه می باشد و درصورت امکان کتاب دو بار تمدید می گردد.ساعت کار مخزن از 7:30 الی 19:30 می باشد.


خدمات مرجع:

دسترسی به پایگاههای اطلاعاتی گوناگون در کتابخانه امکان پذیر است. از ساعت 7:30 الی 19:30 کتابدار مرجع آماده پاسخگویی در رابطه با منابع الکترونیک است.


سایت کتابخانه:

سایت کتابخانه دارای 7 دستگاه کامپیوتر و یک  دستگاه پرینتر می باشد. استفاده از سایت برای تمام اعضای هیات علمی، پزشکان، دانشجویان و کارکنان بیمارستان به صورت رایگان از ساعت 7:30 الی 23 برقرار می باشد.


سالن مطالعه:

استفاده از سالن مطالعه کتابخانه برای تمام اعضای هیات علمی، پزشکان، دانشجویان و کارکنان بیمارستان به صورت رایگان از ساعت   7:30 الی23 برقرار است.

 

جمعه
۱۲ بهمن
جمعه
۱۲ بهمن
جمعه
۱۲ بهمن
نظرسنجی
دسترسی سریع
دسترسی سریع
تنظیمات قالب